Szczęść Boże

Firma DREWART-ENERGY posiada najdłuższe doświadczenie w ogrzewaniu kościołów promiennikami kwarcowo-halogenowymi. Ogrzewamy kilkaset obiektów sakralnych w kraju i kilkadziesiąt za granicą, we Włoszech, Czechach, Austrii, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Litwie, na Węgrzech.
Brak ogrzewania w kościele powoduje oczywisty brak komfortu dla przebywających w nim ludzi, którzy przyzwyczaili się do wygód cywilizacyjnych i oczekują ich także w świątyni. Wiele osób w mroźne dni do zimnego kościoła nie przychodzi. Rzadziej też przyprowadzane są dzieci. W kościołach, w których jest ogrzewanie, na nabożeństwa chętniej przychodzą ludzie. Promienniki ciepła SOLART zagwarantują ciepło w czasie mszy, a koszty ogrzewania będą niskie w porównaniu z innymi systemami.

Wiemy, że grzejniki nie tylko mają ogrzać ludzi w kościele , ale są również elementem wystroju wnętrza dlatego stworzyliśmy całą gamę urządzeń grzewczych o różnych kształtach, kolorach, rozmiarach i możliwościach montażowych. Wykonujemy bezpłatny projekt wraz z wyliczeniem kosztów eksploatacji, który będzie można wykorzystać przy rozpatrywaniu najkorzystniejszego rozwiązania grzewczego.  Z przyjemnością odwiedzimy parafię w celu dokonania niezbędnych oględzin obiektu. Wystarczy podać najdogodniejsze terminy spotkania kontaktując z nami pod adresem e-mail: drewart@drewart.com.pl lub telefonem: 22 758 59 82 , 601 345 066, 669 655 888. Na podstawie przesłanych informacji o obiekcie, realizujemy projekty ogrzewania również drogą elektroniczną = rabat także w miesiącach zimowych.

Folder do pobrania
Folder do pobrania

    Oferujemy dla parafii dogodne warunki płatności ratalnej, ponadto firma oferuje także usługi wykwalifikowanego instalatora z dużym doświadczeniem.